X
04.04 2016 14:07

Gaminant ECHO įrenginius didžiausias dėmesys yra skiriamas saugumui, patogumui bei vartotojo sveikatai. ECHO gaminiams būdingas žemas vibracijų lygis, nedidelis ir neikyrus triukšmingumas bei vartotojo patogumas. ECHO kuria ir gamina variklius su itin mažos taršos rodikliais, atitinkančiais CARB, EPA ir/arba EU reikalavimus. Šie kompaktiški bet galingi varikliai yra tvirti ir patikimi, todėl juos renkasi daugelis profesionalių vartotojų.

  Automatinė grandinės tepimo sistema su CR (angl. Clutch Related) funkcija

Grandinė tepama jai judant (maždaug nuo 4000 aps/min, priklausomai nuo pjūklo modelio). Tepalo pompa valdoma per sankabą, todėl tepalas naudojamas tik pjovimo metu. Tai leidžia pjūklą švariai sandėliuoti, be to ir apsaugo nuo nereikalingo purvo darbo metu. Be to sumažinama tepalo išeiga dirbant, bei išlaikoma didesnė švara pjovimo zonoje.

 

  Variklio uždegimo sistema su skaitmeniniu valdymu

Įrenginių su Digital C.D.I (angl. Digital Capacitor Discharge Ignition) funkcija variklio uždegimo kampas automatiškai reguliuojamas priklausomai nuo variklio sūkių. Šios sistemos privalumai - lengvesnis paleidimas be atgalinio starterio trūktelėjimo, didesnis našumas, mažesnės kuro sąnaudos ir mažesnė tarša išmetamosiomis dujomi. Sistema taipogi apsaugo variklį ribodama jo sūkius.

 

  Paleidimo sistema ES-Start

Šios sistemos dėka, paleidžiant variklį naudojama iki 40% mažiau jėgos, ir nebereikalingas įnirtingas starterio virvelės traukimas. Traukiant starterio rankenėlę, energija sukaupiama spiralinėje spyruoklėje ir, jėgai viršijant variklio kompresijos pasipriešinimą, jis prasukamas bei užvedamas.

 

  Pasukama rankenėlė

Rankenos padėtis lengvai reguliuojama, pasukant ją į norimą padėtį. Padidina darbo patogumą ir pagerina įrankio panaudojimo galimybes.

 

  Papildomi plieniniai atraminiai dantys

Nurodytiems benzopjūklams galima naudoti papildomus atraminius dantis, palengvinančius pjovimo kontrolę.

 

  Šoninis grandininių pjūklų grandinės įtempimas

Itin patogus ir greitas grandinės įtempimo mechanizmo tipas. Įtempimas daromas saugiu atstumu nuo aštrių grandinės dantų, taip apsaugant operatorių nuo galimų susižalojimų.

 

  Ventiliuojama operatoriaus nugara (kuprinės tipo lapų pūstuvuose)

Unikali ECHO sistema ventiliuoja oro tarpą tarp įrenginio ir operatoriaus nugaros, apsaugodama nuo nuovargio ir prakaitavimo, ypač šiltomis dienomis.

 

  Ypatingai mažas triukšmingumas

Modeliai su Low-Tone ženkliuku skleidžia ypatingai mažai triukšmo. Tai ypatinga svarbu dirbant tankiai apgyvendintuose rajonuose.

 

  Sumažinta vibracija

Modeliai pažymėti Anti-Vib yra itin mažai vibruojantys. Tai ypatingai svarbu operatoriaus nuovargiui dirbant ilgą laiką.

 

  Greito sujungimo sistema be įrankių

Posi-loc tvirtinimas leidžia ECHO pūstuvams greitai ir paprastai sujungti vamzdžius bei prijungti juos prie įrenginių nenaudojant instrumentų. Ženkliai supaprastina transportavimą ir sandėliavimą.

 

  Pagaminta draugišku aplinkai būdu

Elektriniai ir/arba elektroniniai įrenginiai turintys RoHS sertifikatą yra pagaminti laikantis griežtų aplinkosaugos reikalavimų, vengiant švino, kadmio, gyvsidabrio ir kitų kenksmingų aplinkai medžiagų naudojimo iki numatytų ribų.

 

  Ypatingai lengvi įrenginiai

Įrenginiai ECHO paženklinti Ultra Lite sveria ženkliai mažiau nei kiti tos klasės įrenginiai. Jais daug lengviau naudotis, jie ženkliai sumažina operatoriaus nuovargį, sukeliamą įrenginio masės.

 

  Automatinis reguliavimo vožtuvo atleidimas

Patogiai įmontuotas karbiuratoriaus reguliavimo vožtuvas ir jo automatinis atleidimas spaudžiant akceleratorių palengvina ir supaprastina įrenginio naudojimą.

 

  Ypatingai efektyvus oro filtras

Įrenginiuose naudojamas oro filtras skirtas efektyviam oro valymui. Automobilinio tipo filtras valymo kokybės dėka ženkliai prailgina įrenginio tarnavimo laiką.

 

  Įsiurbiamo oro valymo sistema G-Force

Šios nusiurbimo principu veikiančios sistemos dėka, oras, paduodamas prie oro filtro jau išvalytas nuo didesnių dulkių ir pjuvenų. Todėl oro filtras ilgiau išlieka švarus ir pjūklas ilgesnį laiką dirba išvystydamas maksimalią galią.

Dekompresinis vožtuvas

 

 
Rašykite mums