X
04.04 2016 14:05

ECHO prekinis ženklas priklauso YAMABIKO korporacijai.

YAMABIKO

ECHO kompanija buvo įkurta 1947 metais Japonijoje. Jau daugiau nei 60 metų japonijos kompanija ECHO yra pasaulinis lyderis gaminantis  profesionalią sodo ir miško techniką.

ECHO labai didžiuojasi galėdama nubrėžti  rinkos standartus kitiems gamintojams, kurdama kokybiškus produktus, kurie yra ypač patvarūs ir atspindi naujausias technologijas. Kompanijos siūlomi produktai yra pamėgti visų sričių profesionalų, landšaftininkų, arboristų, miškininkų, profesionalių sodininkų bei privačių klientų, kuriems reikia tvirto, patikimo ir ilgaamžio įrankio darbui.

ECHO filosofija

ECHO jau 60 metų suartina žmones ir gamtą. Keturi pagrindiniai ECHO kompanijos filosofijos taškai: Plėtra (Expansive) produkcija orientuota į klientus (Customize), harmoninga (Harmonious),  originali (Original), sujungus visus pagrindinius taškus gaunama pagrindinė  ECHO kompanijos kokybės politika “užtikrinti serviso ir produktų kokybę bei  klientų pasitenkinimą”. Ši strategija yra kertinis kompanijos akmuo, kuriuo  vadovaujantis kuriami visi produktai ir todėl kompanija yra pripažinta  pasauliniu mastu daugiau nei 60 pasaulio valstybių.

ECHO technologijos

Šiandien Echo kompanija yra pasaulinis lyderis atitinkantis aukščiausius standartus. Dažnai keičiantis rinkos poreikiams technikai ir reikalaujant patogesnių ilgaamžių sodo ir miško įrankių, Echo tyrimų ir  plėtros skyriaus tikslas visuomet buvo sukurti ir pasiūlyti vartotojams lengvesnius, saugesnius ir patogesnius įrankius naudojimui, todėl kompanija  visuomet stengiasi bendrauti su savo klientais ir išsiaiškinti jų poreikius. Echo R&D skyrius suderina kiekvienio įrankio sudedamąsias dalis lyg tai būtų  daroma pagal specialų užsakymą. Echo nenaudoja „štampuotų“ detalių, kaip gali daryti kiti gamintojai. Echo inžinieriai gamina kiekvieną įrankį individualiai, ir sureguliuoja kiekvieną komponentą: veleną, karbiuratorių ir stūmuoklius, kad atitiktų įrenginio krovos lygį, todėl klientai gauna lengviausią, stipriausią, galingiausią įrankį kokį tik įmanoma pagaminti.

ECHO istorija

1947 rugsėjo 6 įkurta Kioritz kompanija, bei pristatytas rankinis pesticidų purkštuvas. 1956 Pirmasis purkštuvas skirtas žemės ūkio  darbams.

1963 Pirmasis Echo grandininis  pjūklas CS-80.

1965 Pristatytas garsusis Echo  CS-60 grandininis pjūklas.

1966 Naujoji rankinė krūmapjovė  su tiesiu velenu.

1971 Pirmasis profesionalus  grandininis pjūklas CS-302.

1977 Pristatytas inovatyvus  trimeris SRM-140D.

1978 Kompanijos pavadinimas  pakeistas į ECHO.

1979 Pristatytas pirmasis  pasaulyje rankinis pūstuvas.

1994 Echo įdiegia ISO 9000  standartus.

1995 Pagamina savo 20 mln. variklį.

2000 Naujoi „I-start“ sistema  pristatomai rinkai.

2001 Auksinis apdovanojimas „Urbavet“  parodoje Prancūzijoje už „I-start“ sistemą.

 
Rašykite mums